Analiza SEO, UX i bezpieczeństwa e-sklepów

Przeprowadzam audyty e-commerce i stron internetowych pod kątem prawidłowej optymalizacji, szybkości ładowania, SEO oraz UX (user experience)

Analiza SEO obejmuje wiele elementów które pozwalają nam uzyskać kompleksową wiedzę na temat stanu Twojego sklepu internetowego czy strony www. Poniżej podaję elementy składowe które otrzymają Państwo w raporcie:

  1. Analiza wewnętrznych linków która może pomóc w poprawie struktury witryny i łatwiejszym nawigowaniu dla użytkowników.   
  2. Analiza struktury URL może pomóc w poprawie optymalizacji SEO Twojej witryny i łatwiejszym nawigowaniu dla użytkowników.
  3. Analiza tytułów i metatagów może pomóc w poprawie pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Tytuły i metatagi to kluczowe elementy optymalizacji SEO.
  4. Analiza prędkości ładowania strony może pomóc w poprawie doświadczenia użytkowników i pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania.
  5. Analiza fraz kluczowych niezbędna dla skutecznej strategii SEO. Obejmująca analizę słów kluczowych używanych przez Twoją grupę docelową, w tym ich popularność i konkurencyjność.
  6. Analiza konkurencji może pomóc w identyfikacji słabych punktów Twojej witryny w porównaniu do konkurencji i opracowaniu strategii na poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście możemy przeprowadzić audyt gruntowny obejmujący wszystkie punkty z listy lub analizę wg wybranych przez Państwa punktów.