Analiza SEO, UX i bezpieczeństwa e-sklepów

Przeprowadzam analizy i audyty e-commerce i stron internetowych pod kątem prawidłowej optymalizacji, szybkości ładowania, SEO, UX (user experience) oraz bezpieczeństwa.

Analiza, audyt obejmują wiele elementów które pozwalają uzyskać kompleksową wiedzę na temat stanu Twojego sklepu internetowego czy strony www. Każdy audyt kończy się szczegółowym raportem.

Analiza i optymalizacja Twojego sklepu internetowego

Potrzebujesz optymalizacji swojego sklepu internetowego, aby przyciągać klientów i zwiększyć sprzedaż? Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i analiz sklepów online, aby sprawdzić ich UX, UI, szybkość ładowania oraz zgodność z wytycznymi SEO.
Dzięki moim usługom optymalizacyjnym Twój sklep internetowy będzie działał szybciej, lepiej się prezentował i łatwiej będzie odnaleźć go w wynikach wyszukiwania. Zyskasz większą widoczność w internecie, co przekłada się na większą liczbę odwiedzin i zwiększoną sprzedaż.
Zaufaj mojemu ponad 20 letniemu doświadczeniu i pozwól doprowadzić Twój sklep do perfekcji.

Twoja firma to Twoje dzieło, Twoja pasja. Dlatego zadbaj o nią na każdym możliwym poziomie. Zaufaj mi, a zobaczysz jak Twoja firma kwitnie na rynku online. Skontaktuj się już dziś i daj swojej witrynie szansę na sukces!

Zacznij od konsultacji lub audytu i otrzymaj szczegółowy raport!

Automatyzacja marketingu ecommerce

Wyobraź sobie firmę, która nieustannie rośnie i zyskuje nowych klientów bez konieczności angażowania dodatkowych pracowników. Dzięki mojej firmie zajmującej się marketingiem ecommerce i automatyzacją, możesz osiągnąć ten cel!


Dzięki mojemu doświadczeniu i zaawansowanym narzędziom, jestem w stanie zautomatyzować procesy w  Twym sklepie online tak, aby przyciągał więcej klientów i generował większe zyski. Ponieważ moje strategie marketingowe są skrojone na miarę Twoich potrzeb i działają 24/7, niezależnie od tego, czy jesteś online czy offline.


Dzięki automatyzacji procesów sprzedaży, personalizacji i komunikacji z klientem, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, które mogą zostać zainwestowane w rozwój firmy lub kolejne kampanie marketingowe. Pozwól mi zadbać o Twój sukces online, a zobaczysz, jak Twoja firma kwitnie dzięki automatyzacji.

Skontaktuj się już dziś i spraw, by Twój biznes stał się jeszcze bardziej opłacalny dzięki naszej wspólnej pracy!